KLAUSIMAI

Ko galima tikėtis?

Sveiki atvykę į savitaigos procesą kuris beveik garantuotai paveiks Jūsų vidinį potencialą. Kiekvienas mūsų viduje turime be galo daug paslėptų galimybių ir teisingai jas panaudojus jos gali lengvai atskleisti paslėptą potencialą. Klausantis šio seanso Jūs pasieksite tam tikrą sąmonės lygmenį ir tai padės Jums  išlaisvint jūsų vaizduotę … Jūs išmoksite atmesti į šalį nerimą, jaudulį, atsikratyti žalingų įpročių, nugalėti įtampą, baimę, nepasitikėjimo jausmą...

Padedant savitaigai Jums pavyks pasinerti į tokias sąmonės gelmes, kur galėsite atverti didžiulį kūrybinės energijos šaltinį, slypintį Jūsų viduje... Jūs galite jį panaudoti norėdami pakeisti bet kokią neteisingą nuostatą, sužinoti atsakymus į jaudinančius Jus klausimus, atrasti naujas idėjas, naujas veiklos sferas, suaktyvinti nuojautą, vizualizuot savo svajones ir jūs pastebėsit, kad neilgai trukus tai ko Jūs iš tikrųjų norit ir aiškiai įsivaizduojate, taps realybe. Padedant šiam neįkainojamam būdui, Jūsų gyvenimas prisipildys naujos prasmės... Ir kiekvieną kartą klausydami šio seanso  Jūs galite tikėtis vis skirtingų jausmų ...

Kaip veikia šis metodas?

Dažnai būna sunku atsikratyti vidinio dialogo, mūsų vidinio kontrolieriaus. Mūsų sąmonė reikalauja paaiškinimo, vertina šansus, analizuoja, ir neretai verčia atsisakyt savo svajonių bei prieštarauja mūsų norams.
Pradžiai Jums reikės nukreipti mastymą į ramybės būseną. Sekant instrukcijomis, Jūs atsipalaiduosite, ir pasieksit ypatingą būseną – tai atvers galimybę apeiti sąmonės filtrus, ir kreiptis tiesiai į pasąmonę. Pasąmonė - tai mūsų dvasinės srities valdymo centras. Mūsų pasąmonėje kaupiasi visa mūsų patirtis. Ji kaip paklusnus tarnas nereikalauja paaiškinimo, neieško priežasčių, ne analizuoja, o daro tai kas jai liepta. Tereikia surasti kelią į žmogaus pasąmonę, ir tam tikrom įtaigom galima pakeisti visų neteisingų nuostatų ir baimių šaknis. Įsivaizduokit, kad savitaigos pagalba Jūs treniruojate savo protą, o jis elgiasi kaip neišauklėtas vaikas. Tokiam vaikui reikia daug kartų kartoti, kol jis nesupras ko Jums iš jo reikia. Taip pat tenka elgtis su savo pasąmone. Laikas nuo laiko reikia kartoti savitaigos seansą, kadangi mūsų pasąmonei būtinas kartojimas. Mes išmokysim Jus šio metodo principų, ir Jūs galėsite patys, be mūsų pagalbos, valdyti savo norus.

Kaip savitaiga gali pakeisti Jūsų gyvenimą?

… Jus išmoksite atmesti į šalį nerimą, jaudulį, atsikratyti žalingų įpročių, nugalėti įtampą, baimę, nepasitikėjimo jausmą... Šio metodo pagalba galima žymiai greičiau pasiekti norimų rezultatų. Naudokitės šiuo metodu, kad pasiekti bet kokį mažą ar dideli tikslą, pvz.: - pasiekti didelių rezultatų darbe, nugalėti drovumą, tapti turtingu, efektyviau mokytis, surasti geresnį darbą, pagerinti asmeninį gyvenimą, sveikatą, pelnyti pripažinimą, atrasti meilę… šį sąrašą galima tęsti iki begalybės …
Niekada daugiau rūpesčiai, stresai ir nervinė įtampa negalės sutrikdyti Jūsų gyvenimo. Kiekvieną dieną Jūsų gebėjimas atsipalaiduoti vis tobulės ir tobulės. Ir greitai Jūs su pasitenkinimu pastebėsite, kad visiškai kontroliuojate savo emocijas bet kurioje situacijoje.
Diena po dienos Jūs pamatysite, kad Jūsų požiūris į gyvenimą tampa vis labiau ir labiau filosofinis, o jūs atsikratote nerimo dėl savo kasdieninių rūpesčių.

Dėl ko verta naudoti savitaigos seansus?

Padedant šiam neįkainojamam būdui, Jūsų gyvenimas prisipildys naujos prasmės...
Išnaudokite šią galimybę, kad pilnai išlaisvintumėt savo gyvenimą nuo streso ir įtampos...
Ir tai Jūs galite padaryti labai greitai ir efektyviai.. Jūsų gyvenimas taps dar ryškesnis ir laimingesnis. Ir sulig kiekviena diena Jūs pastebėsite, kad vis labiau ir labiau tampate panašus į tokį, kokį save norite matyti.
Šis seansas – tai puikus būdas atskleisti paslėptas galimybes ir atrasti naujas savybes.
Tai padės jums daugiau rūpintis savimi, ir išlaikyti puikią savijautos būklę.
Tik savo jėgomis galite pasiekti viską ko tiktai panorėsite.

NEIGIAMAS POVEIKIS NEĮMANOMAS
 

   
STRESO KONTROLĖ
IR
VIDINĖ PUSIAUSVYRA
 
DIETA
IR
MAISTO KONTROLĖ
 
TIKSLO NUSTATYMAS
IR
VALIOS UGDYMAS
 
SEKMĖ DARBE
 
 
 

BAIMĖS IR FOBIJŲ KONTROLĖ

 
NUGALĖKIT
NEMIG
Ą
 
SAVITERAPIJA
 
KŪRYBINĖS VAIZDUOTĖS LAVINIMAS
 

DiArchy Blogas. www.diarchy.lt

 
 
 

© 2010-2016. Visos teisės saugomos. DiArchy-Savitaiga